Danışmanlık Hizmetleri

Salesforce Eğitimi müşteri başarısının en önemli kriterlerinden biri. Türkiye çapında Salesforce müşteri başarısının yüksek olmamasının sebebi, müşterilerin Salesforce’u sadece bir çeşit yazılım sistemi gibi görmeleri, onun gerektirdiği yenilikçi dönüşümü gerçekleştirmek için yönlendirilmemeleri. Salesforce danışmanları olarak bizlerin asıl görevi, sisteminizi kurmanın ve geliştirmenin yanı sıra müşteri yönetme biçiminizde gerçek bir değişim sağlamak. Biz en çok bunu önemsediğimiz için müşterilerimize farkedilir bir değer katıyoruz ve %95’in üzerinde tavsiye oranına kavuştuk.

Türkiye’de örnek olabilecek Salesforce projelerimiz sonrası müşterilerimiz, kendi müşteri yönetim biçimlerini;

  • Bulut yönünde dönüştürüyor – Yazılım geliştirmeden, sunucular kurmadan, aylarca projeler yapmadan; hızlı ve çabuk, güçlü, diğer sistemlerle entegre, bütünsel bir hale getiriyor.
  • Mobil yönde dönüştürüyor – Ofisten, evden, kafeden, her yerden müşteri adayı yaratıyor, satış yapıyor, müşterilere destek veriyor, operasyonu yürütüyor, anında görüntülüyor.
  • Sosyal yönde dönüştürüyor – Daha az şirket içi email, telefon görüşmesi, toplantı yapıyor. Zamanını işine ayırıyor. Daha çok müşteriyle ilgileniyor. Daha çok satış yapıyor.

Salesforce Hizmetlerimiz

Tasarım & Keşif

Şirketiniz için kusursuz Salesforce mimarisini tasarlarız. İş birimlerinin nasıl çalışacağını belirler ve uygulama planını oluştururuz. Eğer halihazırda Salesforce kullanıyorsanız keşif çalışması yapar, sizin için doğru Salesforce tasarımını ortaya çıkarırız.

Uygulama

Salesforce sisteminizi tasarlandığı şekilde ve plana uygun olarak hızla hayata geçiririz. Salesforce uyarlamalarını içeren bu çalışmada nesne ve alanları oluşturur, kuralları, akışları, yetkileri tanımlar, raporlar hazırlarız.

Geliştirme

Salesforce standart özelliklerine ilave gereksinimleriniz için özel geliştirmeleri gerçekleştiririz. Salesforce Apex dilini kullanarak özel ekranlar, mobil ekranlar, özel kurallar, otomatik işlemler geliştiririz.

Entegrasyon

Salesforce sisteminizin SAP, Oracle, diğer ERP yazılımları veya her türlü sistemle entegrasyonunu sağlarız. Salesforce REST veya SOAP API yardımıyla, veya 3. parti entegrasyon araçlarını kullanarak sisteminizi dilediğiniz şekilde entegre ederiz.

Kullanıcı & Admin Eğitimi

Organizasyonun tüm seviyelerine ilgili Salesforce eğitimlerini veririz. İş birimlerine, yeni çalışma biçimlerini gösteririz. Salesforce admin eğitimi ile sistem yöneticinizin kullanıcılara destek verecek hale gelmesini sağlarız. Üst yöneticilere genel CRM danışmanlığı sağlarız.

Başarı Yönetimi

Salesforce projemiz bittiğinde sizi bırakmayız. Başarı Yönetimi Planı’na göre yıl boyunca izlemeye devam ederiz. Düzenli olarak on-site çalışmalar yapar, Salesforce dünyasındaki yeniliklerden sizi haberdar eder, tüm sorularınız için destek sağlarız.

Bulut, Mobil, Sosyal Yönde Dönüşüm

Basit

Daha sade ve basit bir sisteme kavuşun. Bir iş için bir işlem yapın. Zamanınızı verimli kullanın.

Salesforce Çözümleri

Daha Fazla Oku

Hızlı

Bilgiye daha hızlı ulaşın. Daha hızlı işlem yapın. Cihazlara ve mekanlara bağımlı olmaktan kurtulun.

Salesforce Çözümleri 

Daha Fazla Oku

Güvenli

Dünyanın en güvenli platformu olan Salesforce’u kullanın. Güvenli bir kurumsal hafızaya sahip olun.

Salesforce Çözümleri

Daha Fazla Oku

Salesforce ile hayal ettiğiniz gibi çalışın: Daha akıllı, daha hızlı - her yerden!