Kimler Bizimle Çalışıyor

Salesforce kullanan firmalar doğru partner seçimine önem vermeli. Doğru çözüm, doğru partner ile uygulandığı zaman proje başarısı garantilenmiş oluyor. Salesforce projelerinde bizimle çalışan müşterilerimizin hepsi %99+ başarı ile işlerini verimli bir şekilde yürütmeye devam ediyor.

Müşterilerimiz Neden Bizi Seçtiler?

Acıbadem PCR Testing

Medikal & Turizm
Covid-19 Test Operasyonu
Acıbadem Labmed, YDA, DFL Laboratuvar ve Biotest ortaklığının Dalaman Havaalanı ve Muğla çevresinde oluşturduğu Covid-19 test operasyonunun, randevu kaydından faturalamaya kadar uçtan uca yönetildiği ve milyonlarca PCR testini hayata geçiren sistemi sadece haftalar içinde Salesforce üzerinde inşa etmeyi başardık.
Salesforce Kullanan Firmalar

AdColony

Çok Uluslu Şirket
Dijital Medya
Önceden Opera Mediaworks markasıyla hizmet veren global mobil reklam platformu AdColony, 20'den fazla ülkede kullandığı Salesforce sisteminin tümüyle bakımı ve geliştirilmesi için bizi tercih etti. Bu projeyle, global bir marka ilk defa -sadece Türkiye ofisinin değil- bütün dünyadaki operasyonunun yönetilmesi için Türkiye'den bir Salesforce iş ortağını tercih etmiş oldu.

Benim Filom

Borusan Holding
İş Makinaları / İnşaat
Borusan Holding, yeni iştiraki Benim Filom ile yüzlerce projeyi, makinayı ve operatörü Salesforce üzerinde yönetiyor. Benim Filom’un tüm satış ve satış sonrası operasyonunu uçtan uca yöneten sistem sadece haftalar içinde başarıyla hayata geçirildi. SAP ve Benim Filom web sitesiyle entegre olan bu sistem, Salesforce tarafından da önemli bir başarı hikayesi olarak gösteriliyor.

Ekol Lojistik

Lojistik / Taşımacılık
Türkiye’nin en büyük lojistik firmalarından Ekol Lojistik, CRM projesinin yönetimi için Wise ekibini tercih etti. Ekol Lojistik’in kendi yazılımlarıyla entegre çalışan, onlarca satış biriminden yüzlerce kullanıcıdan oluşan Ekol CRM, şu anda Salesforce’un Türkiye’de en geniş kullanıldığı sistemlerden biri.

SerTrans Logistics

Lojistik / Taşımacılık
Uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık, tedarik zinciri yönetimi gibi konularda ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet SerTrans Lojistik, CRM projesi kapsamında Wise ekibi ile çalışmayı tercih etti. Salesforce projeleri sayesinde müşteri önceliklendirme ile tüm kaynaklarını etkin ve karlı şekilde kullanmaya başladılar.

EmlakJet

İnternet Hizmetleri
iLab Holding şirketi olan EmlakJet, binlerce emlak ofisi, onlarca şehir ve bölgeyi tek platformda buluşturdu. Online emlak siteleri arasında zirveyi hedefleyen ve hızla büyüyen EmlakJet, bütün satış ve müşteri hizmetleri ekiplerini Salesforce ile yönetmenin kolaylığını yaşıyor.

Prolink

Teknoloji
IT altyapı ve network alanında 14’ten fazla üreticinin temsilcisi Prolink, onlarca kullanıcıyla satış, satış sonrası ve satın alma süreçlerini Salesforce üzerinde yönetiyor. Salesforce ile muhasebe yazılımı entegrasyonunu da yapan Prolink, Salesforce CRM'i sadece satış değil ERP alanında başarıyla kullanıyor.
Salesforce Companies

Dentsply Sirona Türkiye

Medikal / Dental
Almanya merkezli, alanında öncü uluslar arası bir firma olan Sirona, Türkiye ofisinin Salesforce implementasyonu için bizi seçti. Yıllardır başarıyla kullanılan sistemde etkinlikler, satışlar, satış sonrası servisler, finans ve depo sistemiyle entegrasyon halinde yönetiliyor.

Tanı

Koç Holding
Pazarlama
Koç Holding şirketi olan Tanı, müşteri sadakat kampanyaları ve ürünleri alanında Türkiye'nin öncü şirketlerinden. Satış ve Müşteri Başarı Yönetimi süreçleri yönetmek için Salesforce kullanan firma, iş ortağı olarak Wise ile çalışmayı tercih etti.

Genart Medya

Medya / Reklam
Dijital pazarlama alanının en büyüklerden biri olan Genart Medya, Twitter, Yahoo, Shazam gibi yabancı mecraların ve çok sayıda yerli mecranın exclusive reklam satışlarını gerçekleştiriyor. Genart, tüm kampanya ve ordino satışlarını Salesforce CRM üzerinde Wise ekibi desteğiyle yönetiyor.

ChemOrbis

İnternet Hizmetleri
ChemOrbis, kimya alanında araştırma ve piyasa bilgisi hizmeti veren bir iLab Ventures şirketi. Çok sayıda ülkede ofisleri bulunan şirket tüm pazarlama ve satış operasyonunu Salesforce üzerinde yönetiyor. Bu proje, hem B2B marketing otomasyonu, hem de üyelik türünde bir işin (Subscription Commerce) yönetimi açısından örnek teşkil ediyor.

 

… ve 30’dan fazla şirket, Salesforce ile başarıya ulaşmak için bizi tercih ediyor.

Size nasıl yardım edebiliriz?

Bize not bırakın, en yakın zamanda sizi arayıp ihtiyaçlarınız hakkında görüşelim.

Kesinlikle başarısızlığa tahammülü olmayan, yaptıkları işe tutkuyla bağlı bir ekip.

Ayfer Tuğlu
COO, Genart Medya

Wise sistemimizi olabilecek en verimli şekilde tasarlarken biz işimizi büyütmeye odaklanabildik.

Göktuğ Yılgenci
Genel Müdür, Benim Filom - Borusan Holding

Salesforce kurulumu yaparken, bize sadece bir yazılım çözümü değil, bir satış kültürü, felsefe ve çok kıymetli deneyimlerini aktardılar.

Burak Diri
Bilgi İşlemleri Yöneticisi, EmlakJet, iLab Ventures

Kendimiz kadar güvendiğimiz, sistemimizin tasarım ve kurulumunu arkamıza bakmadan teslim ettiğimiz en değerli iş ortağımız.

Yasemin Vatandaş
İş Süreçleri Yöneticisi, Benim Filom - Borusan Holding

İhtiyaçları ve trendleri analiz etmek; bugünü değil geleceği tasarlamak için aldığımız hizmetin katma değerinden son derece memnunuz.

Salesforce Kullanan Firmalar
Erdem Özsalih
Ar-Ge Direktörü, Ekol Lojistik

Salesforce ile hayal ettiğiniz gibi çalışın: Daha akıllı, daha hızlı - her yerden!