Kimler Bizimle Çalışıyor

Salesforce kullanan firmalar doğru partner seçimine önem vermeli. Doğru çözüm, doğru partner ile uygulandığı zaman proje başarısı garantilenmiş oluyor. Salesforce projelerinde bizimle çalışan müşterilerimizin bir kısmını bu sayfada sizinle paylaşıyoruz. Salesforce resmi uygulama ve iş ortağı platformu Appexchange profilimizden, Salesforce onaylı güncel müşteri yorumlarıyla birlikte bulabilirsiniz.

Daha fazla detay görmek için başarı hikayeleri ve müşteri yorumları sayfamıza da göz atmayı unutmayın.

Letgo Otoplus

İnternet Hizmetleri
Araç Alım Satım
Letgo güvencesiyle Türkiye’de 2. el araba alıp satmanın kolay yolu Otoplus, Salesforce sisteminin inşa edilmesi için bizimle çalışmayı tercih etti. “Agile” yaklaşımla yönetilen büyük çaplı dijital transformasyon projesiyle, Otoplus platformu, takvim randevu sistemi, araç yönetim platformu, SMS sistemi gibi farklı sistemlerin Salesforce ile entegre edildiği kapsamlı bir sistem kuruldu.

Acıbadem PCR Testing

Medikal & Turizm
Covid-19 Test Operasyonu
Acıbadem Labmed, YDA, DFL Laboratuvar ve Biotest ortaklığının Dalaman Havaalanı ve Muğla çevresinde oluşturduğu Covid-19 test operasyonunun, randevu kaydından faturalamaya kadar uçtan uca yönetildiği ve milyonlarca PCR testini hayata geçiren sistemi sadece haftalar içinde Salesforce üzerinde inşa etmeyi başardık.

WorldFirst

Londra-Global / Finans
2019 yılında Ant Financial Services Group'a katılan WorldFirst, dünya çapında 8 ayrı ülkede 650 uzmanıyla 250 bin müşteriye hizmet veren yenilikçi bir küresel ödeme platformudur. Şirketin farklı ülkelerde yüzlerce kullanıcısı bulunan Salesforce sistemini geliştirmiş olmak bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu.
Salesforce Kullanan Firmalar

AdColony

Çok Uluslu Şirket
Dijital Medya
Önceden Opera Mediaworks markasıyla hizmet veren global mobil reklam platformu AdColony, 20'den fazla ülkede kullandığı Salesforce sisteminin tümüyle bakımı ve geliştirilmesi için bizi tercih etti. Bu projeyle, global bir marka ilk defa -sadece Türkiye ofisinin değil- bütün dünyadaki operasyonunun yönetilmesi için Türkiye'den bir Salesforce iş ortağını tercih etmiş oldu.

Benim Filom

Borusan Holding
İş Makinaları / İnşaat
Borusan Holding, yeni iştiraki Benim Filom ile yüzlerce projeyi, makinayı ve operatörü Salesforce üzerinde yönetiyor. Benim Filom’un tüm satış ve satış sonrası operasyonunu uçtan uca yöneten sistem sadece haftalar içinde başarıyla hayata geçirildi. SAP ve Benim Filom web sitesiyle entegre olan bu sistem, Salesforce tarafından da önemli bir başarı hikayesi olarak gösteriliyor.

Ekol Lojistik

Lojistik / Taşımacılık
Türkiye’nin en büyük lojistik firmalarından Ekol Lojistik, CRM projesinin yönetimi için Wise ekibini tercih etti. Ekol Lojistik’in kendi yazılımlarıyla entegre çalışan, onlarca satış biriminden yüzlerce kullanıcıdan oluşan Ekol CRM, şu anda Salesforce’un Türkiye’de en geniş kullanıldığı sistemlerden biri.

SerTrans Logistics

Lojistik / Taşımacılık
Uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık, tedarik zinciri yönetimi gibi konularda ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet SerTrans Lojistik, CRM projesi kapsamında Wise ekibi ile çalışmayı tercih etti. Salesforce projeleri sayesinde müşteri önceliklendirme ile tüm kaynaklarını etkin ve karlı şekilde kullanmaya başladılar.

EmlakJet

İnternet Hizmetleri
iLab Holding şirketi olan EmlakJet, binlerce emlak ofisi, onlarca şehir ve bölgeyi tek platformda buluşturdu. Online emlak siteleri arasında zirveyi hedefleyen ve hızla büyüyen EmlakJet, bütün satış ve müşteri hizmetleri ekiplerini Salesforce ile yönetmenin kolaylığını yaşıyor.

Prolink

Teknoloji
IT altyapı ve network alanında 14’ten fazla üreticinin temsilcisi Prolink, onlarca kullanıcıyla satış, satış sonrası ve satın alma süreçlerini Salesforce üzerinde yönetiyor. Salesforce ile muhasebe yazılımı entegrasyonunu da yapan Prolink, Salesforce CRM'i sadece satış değil ERP alanında başarıyla kullanıyor.
Salesforce Companies

Dentsply Sirona Türkiye

Medikal / Dental
Almanya merkezli, alanında öncü uluslar arası bir firma olan Sirona, Türkiye ofisinin Salesforce implementasyonu için bizi seçti. Yıllardır başarıyla kullanılan sistemde etkinlikler, satışlar, satış sonrası servisler, finans ve depo sistemiyle entegrasyon halinde yönetiliyor.

Tanı

Koç Holding
Pazarlama
Koç Holding şirketi olan Tanı, müşteri sadakat kampanyaları ve ürünleri alanında Türkiye'nin öncü şirketlerinden. Satış ve Müşteri Başarı Yönetimi süreçleri yönetmek için Salesforce kullanan firma, iş ortağı olarak Wise ile çalışmayı tercih etti.

Genart Medya

Medya / Reklam
Dijital pazarlama alanının en büyüklerden biri olan Genart Medya, Twitter, Yahoo, Shazam gibi yabancı mecraların ve çok sayıda yerli mecranın exclusive reklam satışlarını gerçekleştiriyor. Genart, tüm kampanya ve ordino satışlarını Salesforce CRM üzerinde Wise ekibi desteğiyle yönetiyor.

ChemOrbis

İnternet Hizmetleri
ChemOrbis, kimya alanında araştırma ve piyasa bilgisi hizmeti veren bir iLab Ventures şirketi. Çok sayıda ülkede ofisleri bulunan şirket tüm pazarlama ve satış operasyonunu Salesforce üzerinde yönetiyor. Bu proje, hem B2B marketing otomasyonu, hem de üyelik türünde bir işin (Subscription Commerce) yönetimi açısından örnek teşkil ediyor.

… ve 30’dan fazla şirket, Salesforce ile başarıya ulaşmak için bizi tercih ediyor.

Salesforce Türkiye en eski, istikrarlı ve başarılı iş ortaklarından biri olarak onlarca müşteriye hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Sözü geçen şirketler 2014’ten bu yana Salesforce kurulumu, danışmanlık, destek, geliştirme, eğitim gibi hizmetlerimizden birini veya birkaçını sağlamış olduğumuz müşterilerimizdir. Bu firmaların şu andaki faaliyetinden veya hangi çözümü kullandığından bağımsız olarak geçmişte verdiğimiz hizmet burada gösterilmektedir.

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumları Salesforce uygulama ve iş ortağı platformundaki resmi sayfamızda yayınlanan, Salesforce tarafından onaylı ve güncel yorumlardır. Farklı ülkelerden ve Türkiye’den Salesforce müşterilerimizi bize vermiş oldukları puanlarla birlikte şeffaf olarak yayınlıyoruz.

Wise olarak, her bir müşterimizin bize duyduğu güven sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Medya, internet hizmetleri, teknoloji, inşaat, makina, reklam, medikal, üretim, lojistik, dış ticaret, eğitim gibi bir çok sektörde onlarca Salesforce kullanan firmalar ile çalıştık ve onları daha yüksek üretkenliğe, verimliliğe ve sonuç olarak karlılığa ulaştırdık.

Salesforce Türkiye iş ortağı olarak Mart 2014’te İstanbul’da kurulduk. Dünyadaki yenilikçi kurumsal uygulamalarının Türkiye’de başarıyla kullanılması amacıyla yola çıktık.

Salesforce Türkiye’de gün geçtikçe kullanımını genişletip yaygınlaşan, dünyanın 1 numaralı CRM platformu. Wise Salesforce’un Türkiye’deki en eski iş ortaklarından biridir. 2014’ten bu yana istikrarla ve Salesforce odaklı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Dünyanın en iyi CRM çözümünü, doğru iş ortağı ile tercih edin!

 

Size nasıl yardım edebiliriz?

Bize not bırakın, en kısa zamanda sizi arayıp ihtiyaçlarınız hakkında görüşelim.

Bu arkadaşlardan daha iyi bir Salesforce ekibi bulabileceğinizi sanmıyorum.

DFL Laboratuvar, Genel Müdür
Salesforce Onaylı Yorum, 2021, Türkiye (5.0/5.0)

CMS Wise’a güvenebilirsiniz.

Letgo Otoplus, IT Yöneticisi
Salesforce Onaylı Yorum, 2022, Türkiye (4.9/5.0)

CMS Wise en baştan en sona kadar harikaydı. Kapsamlı bir çözüm teklif ettiler, tüm aşamalarda hedefleri tutturdular ve sonunda geleceğe yönelik verimliliğimizi bir anda yükselten bir sistem verdiler.

WorldFirst, Proje Yöneticisi
Salesforce Onaylı Yorum, 2021, İngiltere (4.8/5.0)

Proje boyunca mükemmel iletişim! CMS Wise ekibi proje tesliminden sonraki haftalarda da bize destek sağlamakta çok başarılı oldu.

Thrive4Life, Marketing Support
Salesforce Onaylı Yorum, 2022, İngiltere (4.9/5.0)

Profesyonel bir ekip. İletişim kurmak kolay, sorunları çözebiliyorlar ve hızlı cevap veriyorlar.

Aager, Operations Manager
Salesforce Onaylı Yorum, 2021, Almanya (4.9/5.0)

Çok verimli ve sorunsuz bir proje oldu. Bu danışmanlık şirketini tavsiye ediyorum.

WorldFirst, CRM Tech Lead
Salesforce Onaylı Yorum, 2020, İngiltere (5.0/5.0)

Salesforce iş ortağımızla 2014’ten beri çalışıyoruz. Ortaya çıkan her sorunu kolayca çözüyoruz.

Tooplay, CRM Yöneticisi
Salesforce Onaylı Yorum, 2020, Türkiye (4.9/5.0)

Daha iyisini bulamazsınız.

Genart Medya, COO
Salesforce Onaylı Yorum, 2020, Türkiye (5.0/5.0)

Salesforce ile hayal ettiğiniz gibi çalışın: Daha akıllı, daha hızlı - her yerden!