Başarı Öyküleri & Yorumlar

Salesforce başarı hikayeleri bölümünde önemli müşterilerimizden AdColony, Borusan Holding Benim Filom ve Ekol Lojistik projelerimizin öykülerini bulabilirsiniz. Medya, internet hizmetleri, teknoloji, inşaat, makina, reklam, medikal, üretim, lojistik, dış ticaret, eğitim, finans gibi çok sayıda sektörden müşterilerimizle onlarca Salesforce projesini başarıyla tamamladık

Salesforce Başarı Hikayeleri

Salesforce Lightning: CRM'in geleceği

Dünyanın önde gelen mobil reklam platformu AdColony, çok kısa bir zamanda başarılı bir analiz ve planlama ile Salesforce Classic’ten, Salesforce Lightning’e geçiş yaptı ve 400’den fazla kullanıcıya sahip üç farklı sistemi tek bir yapıda birleştirerek maksimum verimliliğe ulaştı.

Salesforce Başarı Hikayeleri

Salesforce onlar için bir tutku

Türkiye’nin en büyük lojistik şirketlerinden Ekol Lojistik, Salesforce CRM projesi ile verimliliğini ve karlılığını önemli ölçüde yükseltti. Satış Süreç Geliştirme Yöneticisi Neslihan Çetin, Salesforce projelerinin ardından “İyi ki Salesforce var, iyi ki hayatımızı böyle güzel değiştirdi.”  dedi.

Salesforce Başarı Hikayeleri

Salesforce ile verimlilik mucizesi

Borusan Holding’in yeni girişimi Benim Filom,
   daha az çalışanla,
     daha kısa zamanda,
        daha az hatayla, daha çok iş
yaparak kurulduğundan beri her yıl %150’den fazla büyüdü.

Müşteri Yorumları

Salesforce başarı hikayeleri yaratmanın ilk adımı doğru çözümü tasarlayıp uygulamak. Doğru çözüm, doğru partner ile uygulandığı zaman proje başarısı garantilenmiş oluyor. Salesforce projelerinde bizimle çalışan müşterilerimizin bizim hakkımızda yaptıkları yorumları bu sayfada sizinle paylaşıyoruz. Salesforce resmi uygulama ve iş ortağı platformu Appexchange profilimizden doğrudan yayınladığımız Salesforce onaylı güncel müşteri yorumlarıdır.

CMS Wise’a güvenebilirsiniz.

Letgo Otoplus, IT Yöneticisi
Salesforce Onaylı Yorum, 2022, Türkiye (4.9/5.0)

Proje boyunca mükemmel iletişim! CMS Wise ekibi proje tesliminden sonraki haftalarda da bize destek sağlamakta çok başarılı oldu.

Thrive4Life, Marketing Support
Salesforce Onaylı Yorum, 2022, İngiltere (4.9/5.0)

CMS Wise en baştan en sona kadar harikaydı. Kapsamlı bir çözüm teklif ettiler, tüm aşamalarda hedefleri tutturdular ve sonunda geleceğe yönelik verimliliğimizi bir anda yükselten bir sistem verdiler.

WorldFirst, Proje Yöneticisi
Salesforce Onaylı Yorum, 2021, İngiltere (4.8/5.0)

İş ortağımız engin Salesforce bilgisiyle projenize çok büyük bir değer katan deneyimli bir ekip. Proje esnasındaki değişikliklerde çabuk olabilmeleri de dinamik bir proje yapıyorsanız çok önemli.

AdColony, IT Direktörü
Salesforce Onaylı Yorum, 2021, ABD & Türkiye (5.0/5.0)

Profesyonel bir ekip. İletişim kurmak kolay, sorunları çözebiliyorlar ve hızlı cevap veriyorlar.

Aager, Operations Manager
Salesforce Onaylı Yorum, 2021, Almanya (4.9/5.0)

Bu arkadaşlardan daha iyi bir Salesforce ekibi bulabileceğinizi sanmıyorum.

DFL Laboratuvar, Genel Müdür
Salesforce Onaylı Yorum, 2021, Türkiye (5.0/5.0)

Çok verimli ve sorunsuz bir proje oldu. Bu danışmanlık şirketini tavsiye ediyorum.

WorldFirst, CRM Tech Lead
Salesforce Onaylı Yorum, 2020, İngiltere (5.0/5.0)

Daha iyisini bulamazsınız.

Genart Medya, COO
Salesforce Onaylı Yorum, 2020, Türkiye (5.0/5.0)

Salesforce iş ortağımızla 2014’ten beri çalışıyoruz. Ortaya çıkan her sorunu kolayca çözüyoruz.

Tooplay, CRM Yöneticisi
Salesforce Onaylı Yorum, 2020, Türkiye (4.9/5.0)

 

Salesforce başarı hikayeleri ve müşterilerimizin yaptığı yorumları; bulundukları ülkeler, tarihleri ve verdikleri puanlarla birlikte şeffaf olarak paylaşıyoruz. Biz Salesforce Ohana yaklaşımıyla tam uyumlu bir şekilde müşterilerimizle karşılıklı açıklık ve güven, şeffaflık, çeşitlilik, çevre duyarlılığı ve fırsat eşitliği ilkelerine kurulduğumuz günden bu yana içten şekilde uyum gösteren bir Salesforce Türkiye iş ortağı olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Tüm çalışanlarımız ve müşterilerimiz de bu topluluğun bir parçası olarak, Salesforce ile birlikte dünyamızı daha yaşanılabilir ve sürdürülebilir bir yer haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Salesforce ile hayal ettiğiniz gibi çalışın: Daha akıllı, daha hızlı - her yerden!