Salesforce Çözümleri

Sales Cloud

Müşterilerinize daha çok satış yapın. Yeni müşteriler bulun. Satışları daha hızlı kapatın – her yerden. Sales Cloud (Satış Bulutu) ile daha çok müşteri adayı yaratır, verimliliği hızla artırır, daha isabetli kararlar verirsiniz.

Salesforce Sales Cloud

Service Cloud

Gerçekten sonuç veren bulut tabanlı müşteri hizmetleri yazılımı. Service Cloud (Servis Bulutu) ile müşteri hizmetlerini hızlandırın. Daha akıllı bir self-servise kavuşun, müşteri ilişkilerini özelleştirin ve her yerden destek sağlayın.

Salesforce Service Cloud

App Cloud (Platform)

Dünyanın 1 numaralı kurumsal uygulama oluşturma platformu. App Cloud (Uygulama Bulutu) ile yazılım geliştirmek yerine uygulamalarınızı hızla inşaa edin. İş süreçlerini otomatikleştirin, mobil uygulamalar oluşturun; güvenilir, ölçeklenebilir iş uygulamalarına kavuşun.

Salesforce App Cloud

Community Cloud

Müşterilerinizi, iş ortaklarınızı, çalışanlarınızı birbirine bağlayın. İşleri kolaylaştırın. Salesforce Community Cloud ile bayi veya iş ortaklarınızın veya müşterilerinizin bağlanabileceği bir portalı günler içinde kurabilirsiniz.

Salesforce Community Cloud

Pardot Marketing Automation

Salesforce’dan B2B pazarlama otomasyonu. Pardot ile zahmetsiz email pazarlama yapın. Müşteri adaylarını daha akıllı bir şekilde üretebilir ve çok daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Pardot Marketing Automation

Size nasıl yardım edebiliriz?

Bize not bırakın, en yakın zamanda sizi arayıp ihtiyaçlarınız hakkında görüşelim.

Wise sistemimizi olabilecek en verimli şekilde tasarlarken biz işimizi büyütmeye odaklanabildik.

Göktuğ Yılgenci
Genel Müdür, Benim Filom - Borusan Holding

Salesforce ile hayal ettiğiniz gibi çalışın: Daha akıllı, daha hızlı - her yerden!